Skip to content

Моторес додаток для Android смартфону

motores

Вступ

Бензинові двигуни в косарках, мотоблоках та садових тракторах потребують регулярного обслуговування (заміни оливи, повітряного фільтра, тощо) кожні 20-30 годин роботи. Цей додаток допоможе відстежувати мотогодини в ручному режимі, коли користувач власноруч ініціює події пуску і зупинки, чи у напівавтоматичному режимі через "прислуховування" до шуму. Коли лічильник мотогодин досягне відмітки в графіку обслуговування, додаток відобразить цю подію на екрані. Індикація події на екрані буде зберігатись поки не буде явно знята через пункт меню. Відвідайте сторінку додатку в PlayStore

Скріншоти Додатку

motores-uk-nfc motores-uk-calibration-inprog motores-uk-editor motores-uk-main

Посібник Користувача

motores-add-new motores-select-image

1. Створення нового мотору

Коли Ви запускаєте додаток вперше, він автоматично скерує Вас екран Новий Мотор (див скріншот зліва). В наступні рази, щоб додати новий мотор, доторкніться до знаку плюс в меню головного екрану.
На цьому екрані немає обов'язкових полів, проте необхідно заповнити хоч щось (назва, початкові мотогодини, значок, тощо) щоб мотор був створений.

2. Зміна значка

Щоб змінити значок за замовчуванням, доторкніться до значка і виберіть якийсь значок зі списку (див скріншот вгорі справа). Також на цьому екрані Ви можете відкрити галерею зображення на телефоні чи запустити додаток Камера щоб зробити нове фото власноруч. В обох випадках додаток спрямує Вас на екран Панорамування де Ви зможете підлаштувати фото під потрібний розмір (див скріншот зліва).

motores-crop-scalemotores-custom-icon

Коли Ви завершите підлаштування фото, воно з'явиться в списку значків і Ви зможете його вибрати та призначити моторові (див screenshot on the right).

3. Калібрування двигуна

Якщо Ви маєте намір керувати лічильником мотогодин в напівавтоматичному режимі Вам потрібно перше включити звуковий контроль та відкалібрувати звуковий тракт телефону для Вашого мотора Для цього буде необхідний запуск мотору на короткий час. Тому наблизьтесь до мотору і будьте готові запустити його коли додаток запропонує. Потім доторкніться кнопки "Керування Звуком Вимк" щоб увімкнути звуковий контроль (якщо ще не увімкнено). Якщо раніше калібрування для мотору не виконувалось, додаток відкриє екран Калібрування автоматично, в інших випадках доторкніться кнопки Пороги під кнопкою "Керування Звуком" На першому кроці додаток покаже екран з поточним рівнем звукового тиску (Sound Pressure Level - SPL) (див скріншот зліва) і очікуватиме пуску двигуна. Коли двигун запрацює, рівень звукового тиску перевищить поріг і додаток відкриє наступний екран. (див скріншот справа).

motores-calibration-startmotores-calibration-done

Якщо цього не трапиться автоматично з пуском мотору, доторкніться кнопки "Далі". Потім відтворіть розташування двигуна відносно Вас як для нормальної роботи і дайте йому попрацювати трішки у нормальному режимі. 10-30 секунд зазвичай достатньо. Після цього доторкніться до кнопки з трикутником щоб встановити пороги і вимкніть двигун. Індикатор рівня звукового тиску має на короткий час стати червоним а потім жовтим. Це свідчить про вдале розпізнання зупинки двигуна. Якщо ж індикатор залишиться зеленим, Вам можливо знадобиться збільшити поріг "Двигун ВИМК". Для цього торкніться мітки "Двигун ВИМК" а потім торкайтесь кнопок +1 та +5 чи просто введіть нове значення порогу. Торкніться "Зроблено" щоб повернутись на екран редагування мотору.

4. Призначення NFC бирки

На телефонах з підтримкою NFC, додаток покаже додаткові органи керування для NFC бирок. Якщо Ви бажаєте використовувати NFC бирку для пуску чи зупинки лічильника, приєднайте NFC бирку до Вашої газонокосарки чи мотоблоку.

motores-with-nfcmotores-touch-nfc-tag

Вибираючи NFC бирку поверхневого монтажу, зверніть увагу на тип поверхні, де вона буде монтуватись. Для металевих поверхонь потрібна особлива бирка з феритовим захисним шаром.

Щоб увімкнути NFC керування, торкніться до кнопки "NFC Керування". (див скріншот зліва). Якщо мотор ще не має призначеної бирки, додаток покаже екран "Торкніться NFC бирки" (див скріншот справа). Також Ви можете відкрити цей екран торкнувшись кнопки з ідентифікаторм бирки. (див цей скріншот). Потім торкніться бирки Вашим телефоном. При успішному скануванні додаток закриє поточний екран і покаже ID бирки на екрані редагування мотору. (see this screenshot)

Під час керування станом лічильника мотору стан мотора буде змінюватись після сканування NFC бирки. Мотор із вимкненим звуковим контролем запускаються чи зупиняються а мотори із увімкненим - вибираються/відміняються.

motores-modelmotores-schedule

5. Задання графіку обслуговування

На екрані редагування мотору торкніться кнопки <Марка, Модель...>. Додаток відкриє екран редагування моделі. (див скріншот зліва). Поля на першому екрані - просто пам'ятки, Ви можете залишити їх порожніми. Торкніться кнопки "Графік обслуговування" і додаток відкриє екран редагування графіку обслуговування. (див скріншот справа). Введіть значення відповідні Вашому двигуну. Зверніться до Посібника Користувача Вашого мотору що з'ясувати точні значення. Натистніть "Назад" щоб повернутись до екрану редагування мотору. Натисніть "Назад" ще раз щоб повернутись до головного екрану. Ваші налаштування готові.

6. Використання додатку

Ручний старт лічильника.
На головному екрані: торкніться двома пальцями значка мотору і утримуйте поки індикатор стану не стане зеленим (див скріншот зліва)
На екрані мотора: торкніться пункту меню "Грати"
NFC биркою: розблокуйте телефон, доторкніться ним NFC бирки

motores-long-doble-tapmotores-long-tap

Ручний стоп лічильника.
На головному екрані: торкніться двома пальцями значка мотору і утримуйте поки індикатор стану не стане сірим
На екрані мотора: торкніться пункту меню "Стоп"
В системних повідомленнях: торкніться кнопки "Стоп"
NFC биркою: розблокуйте телефон, доторкніться ним NFC бирки

Активація напівавтоматичного режиму.
На головному екрані: торкніться і утримуйте значок мотору одним пальцем поки індикатор стану не стане жовтим (див скріншот справа)
Не екрані мотора: торкніться кнопки Мікрофон в меню
NFC биркою: розблокуйте телефон, доторкніться ним NFC бирки

Engine offЗупинений
Engine selected Вибраний для звукового контролю
Engine starts Розпізнаний старт двигуна
Engine runs Двигун працює
Engine stops Звук двигуна не розпізнано

Дезактивація напівавтоматичного режиму.
На головному екрані: торкніться і утримуйте значок мотору одним пальцем поки індикатор стану не стане сірим
Не екрані мотора: торкнітся кнопки Мюте в меню
NFC биркою: розблокуйте телефон, доторкніться ним NFC бирки

Зняття повідомлення про сервіс
На екрані мотору: торкніться пункту меню Обслуговування виконано

Видалення мотору
На екрані мотору: торкніться пункту меню Видалити

Видалення значків
На екрані Список Значків: проведіть пальцем по значку справа на ліво поки значок не затемниться і відпустіть.

7. Індикатор стану лічильника мотору

Кожен мотор має індикатор стану, див легенду зліва

One Comment